Sık Sorulan Sorular

Doktorclub Awards Ödülleri Hakkında Sık Sorulan Soruları Derledik.Image Description

Katılım Koşulları

Yılın Doktoru Ödüllerine Kimler Aday Olabilir? Bu ana başlık altındaki kategorilere tıp doktorluğu veya diş hekimliği eğitimi almış ve mesleğini icra eden tüm hekimler ile, halen eğitimlerini sürdürmekte olan stajyer/intern hekimler bireysel olarak aday olabilirler.
Yılın Sağlık Profesyoneli Ödüllerine kimler aday olabilir? Bu kategorilere hemşireler, eczacılar, sağlık kurumları yöneticileri ve sağlık hizmeti sağlayıcısı/uygulayıcısı olan tüm sağlık profesyonelleri bireysel olarak başvurabilirler.
Yılın İlaç Endüstrisi Ödüllerine kimler aday olabilir? İlaç firmalarının yetkilileri kurumsal (tüzel kişilik) olarak başvurabilirler. Bireysel başvurular kabul edilmeyecektir.
Yılın Medikal Endüstrisi Ödüllerine kimler aday olabilir? Medikal firmaların yetkilileri kurumsal (tüzel kişilik) olarak başvurabilirler. Bireysel başvurular kabul edilmeyecektir.
Yılın Biyoteknoloji ve Genom Teknolojileri Ödüllerine kimler aday olabilir? Biyoteknoloji ve/veya genom teknolojileri alanında faaliyet gösteren firmaların yetkilileri kurumsal (tüzel kişilik) olarak başvurabilirler. Bireysel başvurular kabul edilmeyecektir.
Yılın Sağlık Girişimi Ödüllerine kimler aday olabilir? Sağlık teknolojileri üzerine çalışan start-up firmalar, yeni girişimler ve mikro işletmelerin yetkilileri ile üniversitelerin araştırma laboratuvarlarının yetkilileri kurumsal (tüzel kişilik) olarak başvurabilirler. Bireysel başvurular kabul edilmeyecektir.
Yılın Sağlık Bilgi Sistemleri Ödüllerine kimler aday olabilir? Sağlık teknolojileri, sağlık bilgi sistemleri üzerine çalışan, ürün ve uygulama geliştiren teknoloji firmalarının yetkilileri kurumsal (tüzel kişilik) olarak başvurabilirler. Bireysel başvurular kabul edilmeyecektir.
Yılın Kamu Hastaneleri ve Sağlık Kurumları Ödülleri kategorisine kimler aday olabilir? Kamu sağlık hizmeti veren kuruluşlar (Sağlık müdürlükleri, üniversitelere bağlı tıp fakültesi hastaneleri, Sağlık Bakanlığı'na bağlı hizmet veren eğitim hastaneleri, devlet hastaneleri, bölge ve şehir hastaneleri, ASM, TSM'ler ile tüm branş hastaneleri, merkez ve klinikler..vs) tüzel kişilik olarak aday olabilirler. Bireysel başvurular kabul edilmeyecektir.
Yılın Özel Hastaneleri ve Sağlık Kurumları Ödülleri kategorisine kimler aday olabilir? Özel sağlık hizmeti veren kuruluşlar (Özel üniversitelere bağlı tıp fakültesi hastaneleri, vakıf hastaneleri, özel hastaneler, özel Tanı Merkezleri, kişiye ve hastalığa özel hizmet veren kuruluşlar, özel hizmet veren tıp merkezi ve klinikler..vs) tüzel kişilik olarak aday olabilirler.
Sivil Toplum Örgütleri Ödülleri kategorisine kimler aday olabilir? Meslek odaları, tıp uzmanlık dernekleri, sağlık hizmetini geliştirme amaçlı kurulmuş dernek ve vakıfların resmi yetkilileri tüzel kişilik olarak başvurabilirler. Bireysel başvurular kabul edilmeyecektir.
Ödüllere ülkemizde çalışan yabancılar aday olabilir mi? Ülkemizde çalışma izni almış kişiler veya ruhsat almış sağlık kuruluşları Doktorclub Awards 2024 için aday olabilirler.
Bir başkasını aday olarak gösterebilir miyim? Evet bir başkasını ya da kurumu aday olarak gösterebilirsiniz. Aday göstermek istediğiniz kişi ya da kurumların iletişim bilgilerini ve neden aday olması gerektiği ile ilgili görüşünüzü içeren yazınızı başvuru formunu doldurarak bize gönderiniz. Aday gösterilen kurum ya da kişilerle şirket yetkililerimiz görüşecektir. İlgili kişinin ya da kurumun onayı alındıktan sonra adaylık işlemleri yapılacaktır.
Katılım başvuru içeriğinde değişiklik yapılabilir mi? Son başvuru tarihine kadar istediğiniz şekilde değişiklik yapabilirsiniz. Yeni dosya ve içerik ekleyebilirsiniz. Oylama süreci başladıktan sonra ise değişiklik yapamazsınız.
Adaylıktan çekilebilir miyim? Evet, son başvuru tarihine kadar adaylıktan çekilebilirsiniz. Çekilme isteğinizi bize [email protected] mail adresimize iletebilirsiniz.
Başvuruda verdiğim bilgiler nerede kullanılacak? Verdiğiniz bilgiler Doktorclub platformu içerisinde üye hekimlere gösterilerek adaylar tanıtılacaktır. Ayrıca verilen materyaller Doktorclub Awards ve Doktorclub platformalarında ve ilgili sosyal medya hesaplarında tanıtım amaçlı kullanılabilecektir. Başvuru sahipleri başvurularını yaptıklarında bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.
Başvuru evraklarım ve bilgilerim güvende mi? Evet başvuru evraklarınız ile başvuru öncesinde ve sonrasında verdiğiniz bilgiler özel şifreleme ile güvenlik altına alınmıştır.