Sık Sorulan Sorular

Doktorclub Awards Ödülleri Hakkında Sık Sorulan Soruları Derledik.Image Description

Genel Bilgiler

Doktorclub Awards Ödüllerine Başvuru Ücretli midir ? Doktorclub Awards ödüllerine katılım tamamen ÜCRETSİZDİR.
Bireysel Olarak Başvuru Yapabilir miyim ? Evet, 'Yılın Doktoru', 'Yılın Hemşiresi', 'Yılın Eczacısı' ve 'Yılın Sağlık Profesyoneli' ödülleri kategorilerine bireysel başvuruda bulunabilirsiniz. Diğer kategorilerde başvuruların kurum adına yapılması ve adı geçen kurumların izni ile yapılması gerekmektedir. İzin alınmadan yapılan başvurularda yasal sorumluluk başvuru sahibinindir.
Birden Fazla Kategoriye Başvuru Yapılabilir mi? Tüm ödül kategorilerinde, konusu ve içeriği aynı olan proje/çalışmalar için tek başvuru kabul edilir. Aynı yıl birbirinden farklı proje veya çalışmaları olan bireyler ya da kurumlar ise, ilgili kategorilere birden çok başvuru yapabilirler.
Ödüllere Başvurmanın Yararı Nedir ? Katılım sağlayarak branşınız, meslek dalınız, kurum ve kuruluşunuzun yaptığı yenilikçi çalışmaların kamuoyuna etkili ve detaylı şekilde duyurulmasınını sağlamış ve sağlık hizmeti sunumunda diğer profesyonelleri, grupları, kurumları ve kuruluşları cesaretlendirerek örnek ve öncü bir rol üstlenmiş olacaksınız. Ayrıca sektörde yapılan farklı uygulamaları bir arada görme ve değerlendirme olanağı da elde etmiş olacaksınız.
Oylama Nasıl Yapılacak, Kimler Oy Verecek ? Oylama iki aşamada gerçekleşecektir. İlk aşamada ödül jürisi, tüm başvurular arasından finalistleri belirleyecek, ikinci aşamada finale kalan adaylar arasından birinciler, Doktorclub.com üyesi olan 85.000'i aşkın hekim tarafından oylanarak belirlenecektir.
Doktorclub Awards 2022 İçin Önemli Tarihler Nelerdir ? Son Başvuru Tarihi : 25 Eylül 2022
Jüri Oylaması Başlangıcı : 26 Eylül 2022
Jüri Oylaması Bitişi : 16 Ekim 2022
Doktorclub Üye Hekimleri Oylama Başlangıcı : 17 Ekim 2022
Doktorclub Üye Hekimleri Oylama Bitişi : 4 Aralık 2022
Ödül Töreni Tarihi: 16 Aralık 2022
Ödül Töreni Yeri: İstanbul Üniversitesi Ord. Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu

Önemli tarihlerdeki olası değişiklikleri web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.