Doktorclub Awards, ülkemizde sağlık sektörü profesyonelleri ve paydaşlarının çalışmalarını daha iyiye ve daha kaliteliye yönlendirmek, sağlık hizmet sunumunda yaratıcı, ilham verici ve yenilikçi fikirlerin ortaya konup uygulamaya geçirilmesini teşvik etmek, sektörde farklılık ve farkındalık yaratarak öne çıkan proje, araştırma ve uygulamaların artmasına katkıda bulunmak amacıyla organize edilmekte olan Türkiye'nin Sağlık Ödülleri etkinliğidir.
Doktorclub Awards ayrıca, ülkemiz genelinde tüm sağlık profesyonellerinin, sağlık alanında hizmet veren kurum, kuruluşlar ve endüstri temsilcilerinin yaptıkları özverili çalışmalarını sektör paydaşlarına duyurabilecekleri, bilgi birikimlerini ve deneyimlerini sergileyebilecekleri, meslektaşları ve sektör profesyonelleri ile ödül töreninde bir araya gelebilecekleri bir fırsat ve ortam sunmaktadır.

Doktorclub Awards 2019, DoktorClub tarafından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi ve Okan Üniversitesi Tıp Fakültesi bilimsel işbirliği ile düzenlenmektedir.

Oylama

Doktorclub Awards 2019 için 10 Ana Başlık altında 19 Kategoride Doktorclub Awards web sitesinden yapılan başvurular arasından, ülkemizin önde gelen hekim ve akademisyenlerinden oluşan bilimsel jüri ve sağlık endüstrisinin lider firmalarının yöneticilerinden oluşan sektörel jüri tarafından yapılan oylama ile her kategorinin finalistleri belirlenmiştir.

Bu ön seçim ertesinde finalistler, Türkiye'nin en büyük dijital hekim platformu Doktorclub'ın 20.000'i aşkın hekim üyesinin oylamasına sunulmuştur. Hekimlerin Doktorclub sitesinde yaptığı oylama ile her kategorinin kazananları belirlenmiştir.

Tıp doktoru ya da diş hekimi iseniz, Doktorclub'a ücretsiz olarak üye olup her yıl yapılan online oylamalara katılabilirsiniz. Doktorclub'a üye olmak için lütfen bu linke tıklayınız.

Ödül Töreni

Kazananlar her yılın sonunda gerçekleştirilen ödül töreninde açıklanmakta ve ödülleri kendilerine takdim edilmektedir.

Doktorclub Awards 2019'da kazananlara ödülleri 18 Aralık 2020 akşamı İstanbul Üniversitesi Ord. Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen görkemli ödül töreninde takdim edilmiştir.

Doktorclub Awards 2019 Ödül Töreni'nden fotoğraflar için lütfen bu linke tıklayınız.